Laureaci konkursu "Twój Niezbędnik Higieniczny"

Laureaci konkursu "Twój Niezbędnik Higieniczny"

Od wielu lat firma Rossmann przeprowadza i bierze udział w różnych akcjach charytatywnych i społecznych. Tym razem zorganizowaliśmy konkurs Twój Niezbędnik Higieniczny, skierowany do uczniów klas 1-3 szkół podstawowych.

W konkursie, którego motto brzmiało „Czysty, wesoły chodzę do szkoły” zadaniem dzieci było wykonanie dowolnej pracy poświęconej tej tematyce. Pomysłowość i zaangażowanie uczestników przerosły nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy mnóstwo prac indywidualnych i grupowych, wśród których znalazły się hasła, wiersze, rysunki, a nawet piosenki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i dziękujemy za Wasze zaangażowanie.

Poniżej lista uczestników nagrodzonych niezbędnikami higienicznymi – zestawami produktów, w skład których wchodzą: mydło, chusteczki higieniczne, szczoteczka i pasta do zębów, szampon dla dzieci oraz plan lekcji wraz z zasadami higieny. Nagrody do końca stycznia zostaną przesłane do sklepu, w którym było przyjęte zgłoszenie danej szkoły/klasy.

 

 szkoła  miejscowość

Szkoła Podstawowa nr 4 w Aleksandrowie Łódzkim

Aleksandrów Łódzki

Szkoła Podstawowa im. Obrońców Westerplatte w Rutkach

Augustów

Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Janówce

Augustów

Szkoła Podstawowa nr 4 im. H. Sienkiewicza

Barlinek

Szkoła podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Barlinek

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Ks. Andrzeja Przybyły

Barnówek

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Józefa Wybickiego

Bartoszyce

Zespół Szkół Publicznych w Baszni Dolnej

Basznia Dolna

Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym w Bąkowie i Przedszkolnym Oddziałem Zamiejscowym w Biadaczu

Bąków

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Brzechwy

Bełchatów

Szkoła Podstawowa w Ciciborze Dużym

Biała Podlaska

Szkoła Podstawowa w Białej

Biała, woj. wielkopolskie

Szkoła Podstawowa w Białych Błotach

Białe Błota

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Białków

Szkoła Podstawowa nr 3 w Białogardzie

Białogard

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika

Białogard

Szkoła Podstawowa w Kościernicy

Białogard

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Władysława Broniewskiego Białograd

Szkoła Podstawowa nr 51 im. Ludwika Zamenhofa

Białystok

Szkoła Podstawowa nr 10 w Bielawie

Bielawa

Zespół Szkół w Bieniowie

Bieniów

Szkoła Podstawowa w Biskupicach

Biskupice

Publiczna Szkoła Podstawowa w Wilkowie

Błędów

Publiczna Szkoła Podstawowa w Bogacicy

Bogacica

Szkoła Podstawowa nr 3 w Bogatym

Bogaty

Zespół Szkół Gminnych im. Henryka Sienkiewicza

Bogucice

Szkoła Podstawowa w Boguszewie

Boguszewo-Mełno

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Staszica w Bolesławiu

Bolesław

Szkoła Podstawowa nr 4 w Bolesławcu

Bolesławiec

Miejski Zespół Szkół nr 1 w Bolesławcu

Bolesławiec

Szkoła Podstawowa im. Henryka Dąbrowskiego

Bolimów

Szkoła Podstawowa im. 16-go Pułku Ułanów Wielkopolskich - Oddział w Bratwinie

Bratwin

Szkoła Podstawowa nr 5
Braniewo

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3

Brodnica

Szkoła Podstawowa w Broniszewicach

Broniszewice

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Brzegu

Brzeg

Zespół Szkół Specjalnych nr 7 w Brzegu

Brzeg

Zespół Szkół nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 8 w Brzegu

Brzeg

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

Brzesko

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce Dużej

Brzeziny

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego Brzeziny

Szkoła Podstawowa nr 1 w Brzezinach

Brzeziny

Szkoła Podstawowa im. F. Ceynowy

Bukowiec

Zespół Szkół nr 1 w Bukownie

Bukowno

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Boh. Powstań Śląskich w Kostowie

Byczyna

Zespół Szkół nr 15 w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Unii Europejskiej

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 56 im. Arkadego Fiedlera

Bydgoszcz

Zespół Szkół i Placówek nr 1 w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa nr 65 w Bydgoszczy

Bydgoszcz

Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Bydlin

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bystrej

Bystra

Szkoła Podstawowa nr 54 im. Wacława Kuchara

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Władysława Broniewskiego

Bytom

Szkoła Podstawowa nr 5 w Bytowie

Bytów

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w Charzynie

Charzyno

Szkoła Podstawowa nr 10 w Chełmie

Chełm

Zespół Szkół im. ks. Józefa Dąbrowskiego - Szkoła Podstawowa w Żółtańcach

Chełm

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Ireny Sendlerowej

Chełm

Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie

Chełm

ZSO nr 8 w Chełmie

Chełm

Szkoła Podstawowa nr 4 w Chełmnie

Chełmno

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Filomatów Pomorskich

Chełmno

Szkoła Podstawowa im. Ireny Sendlerowejw Starogrodzie

Chełmno

Szkoła Podstawowa im. Bronisława Malinowskiego w Małych Łunawach

Chełmno

Zespół Szkoły Podstawowej im. B. Malinowskiego i Przedszkola "Krystynka" w Chmielinku

Chmielinek

Szkoła Podstawowa w Chocianowie

Chocianów

Zespół Szkół nr 1 w Choczni

Chocznia

Szkoła Podstawowa w Chomęcicach

Chomęcice

Szkoła Podstawowa nr 21 w Chorzowie

Chorzów

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiejw Sławęcinie

Choszczno

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leona Kruczkowskiego

Choszczno

Szkoła Podstawowa nr 1 im. I Armii Wojska Polskiego

Choszczno

Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie

Chrzanów

Szkoła Podstawowa nr 10 w Chrzanowie

Chrzanów

Zespół Szkół Publicznych w Chylicach

Chylice

Szkoła Podstawowa nr 1w Chynowie

Chynów

Szkoła Podstawowa w Ciechowie

Ciechów

Szkoła Podstawowa w Cybince

Cybinka

Zespół Szkół w Czarnem

Czarne

Szkoła Podstawowa nr 5 w Czechowicach-Dziedzicach

Czechowice-Dziedzice

Zespół Szkół Czermin Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich

Czermin

Szkoła Podstawowa w Ratowicach

Czernica

Publiczna Szkoła Podstawowa im. W. Wróblewskiegow Nietkowie

Czerwieńsk

Zespół Szkół nr 3 w Częstochowie

Częstochowa

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Jana Marcina Szancera

Częstochowa

Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków

Częstochowa

Szkoła Podstawowa nr 53 im. Marii Skłodowskiej-Curie

Częstochowa

Zespół Szkół Publicznych - Szkoła Podstawowa w Łomnie

Czosnów

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Woźniaka

Czyżowice

Szkoła Podstawowa nr 3 w Darłowie

Darłowo

Zespół Szkół Społecznych im. Lotników

Darłowo

Szkoła Podstawowa nr 10 w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza

Szkoła Podstawowa nr 20 w Dąbrowie Górniczej

Dąbrowa Górnicza

Szkoła Podstawowa w Dąbrowicach

Dąbrowice

Szkoła Podstawowa w Dąbrówce

Dąbrówka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jarosława Dąbrowskiego Dębno

Zespół Szkół im. Gen. Józefa Bema

Dębowa Łąka

Szkoła Podstawowa w Łobdowej

Dębowa Łąka

Szkoła Podstawowa w Dobrzykowie

Dobrzyków

Zespół Szkół im. Polskich Partiotów w Drwalewie

Drwalew

Szkoła Podstawowa im. Mieszka I

Drzonowo

Zespół Placówek Oświatowych w Drzycimiu

Drzycim

Szkoła Podstawowa w Duczkach

Duczki

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Dygowie

Dygowo

Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Czerninie

Dygowo

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Gazety Olsztyńskiej

Dywity

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Mikołaja Kopernika

Dzierżoniów

Szkoła Podstawowa nr 3 w Ełku

Ełk

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ełku

Ełk

Szkoła Podstawowa nr 86

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 50 w Gdańsku

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 46 w Gdańsku

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 85 im. Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 21 im. K.Z.W.K.O. Borchardta

Gdańsk

Szkoła podstawowa im. Józefa Wybickiego

Gdańsk

Niepubliczna Szkoła Podstawowa "Nasza Szkoła"

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 48

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 24 im. Gustawa Morcinka w Gdańsku

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 2 z klasami sportowymi im. Armii Krajowej

Gdańsk

Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia w Gdańsku

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 59 im. 1 Dywizji Pancernej gen. St. Maczka

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 1 im. M. Zaruskiego

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 61 w Gdańsku

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 57 w Gdańsku

Gdańsk

Gdańska Autonomiczna Szkoła Podstawowa

Gdańsk

Szkoła Podstawowa nr 16

Gdynia

Szkoła Podstawowa nr 31 im. Synów Pułku

Gdynia

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Antoniego Abrahama

Gdynia

Szkoła Podstawowa nr 33 w Gdyni

Gdynia

Szkoła Podstawowa nr 8 im. Janusza Korczaka z Oddziałami Integracyjnymi

Gliwice

Zespół Placówek Oświatowych Szkoła Podstawowa

Głogoczów

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Głogów

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Gosprzydowej

Gnojnik

Szkoła Podstawowa im. Kardynała St. Wyszyńskiego w Stobnie

Godziesze

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Gogolinie wraz z filią w Zakrzewie

Gogolin

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Goleniowie

Goleniów

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej we Wrockach

Golub-Dobrzyń

Zespół Szkół Miejskich w Golubiu-Dobrzyniu

Golub-Dobrzyń

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Jędryczki w Ostrowitach

Golub-Dobrzyń

Szkoła Podstawowa im. Królewny Anny Wazówny

Gorczenica

Zespół Szkół nr 1 w Gorlicach

Gorlice

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów Westerplatte

Gorlice

Miejski Zespół Szkół nr 5 w Gorlicach

Gorlice

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bohaterów 12. Kołobrzeskiego Pułku Piechoty

Gorzów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Tadeusza Kościuszki

Gorzów Wielkopolski

Samorządowa Szkoła Podstawowa im. mjra H. Sucharskiego

Gościcino

Zespół Szkół w Grabiku

Grabik

Szkoła Podstawowa im. A. J.Wagi

Grabów

Zespół Szkół im. Marii Dąbrowskiej

Grodziec

ZPO w Dąbiu - Szkoła Podstawowa w Gronowie

Gronów

Szkoła Podstawowa nr 3 w Grudziądzu

Grudziądz

Szkoła Podstawowa nr 11 przy ZSO nr 1 w Grudziądzu

Grudziądz

Szkoła Podstawowa nr 7 w Grudziądzu

Grudziądz

Szkoła Podstawowa nr 20 w Grudziądzu

Grudziądz

Szkoła Podstawowa w Grupie

Grupa

Szkoła Podstawowa nr 4 w Gryficach

Gryfice

Szkoła Podstawowa nr 3 w Gryficach

Gryfice

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gryfinie

Gryfin

Szkoła Podstawowa nr 2 w Gubinie

Gubin

Zespół Szkół im. Jana Raka

Husów

Szkoła Podstawowa nr 9 w Inowrocławiu

Inowrocław

Zespół Szkół Samorządowych

Inwałd

Szkoła Podstawowa w Jabłonnie

Jabłonna

Szkoła Podstawowa im. K. Puławskiego w Jadamwoli Jadamwola

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jarocinie

Jarocin

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Bachorzewie

Jarocin

Szkoła Podstawowa im. Margarethy Kamprad

Jarosty-Moszczenica

Samorządowa Szkoła Podstawowa w Jartyporach

Jartypory

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Romualda Traugutta

Jasło

Szkoła Podstawowa im. Anny Jenke w Przysieku

Jasło

Szkoła Podstawowa w im. Józefa Piłsudskiego w Jareniówce

Jasło

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej

Jasło

Szkoła Podstawowa na 12 im. Jerzego Kukuczki

Jastrzębie Zdrój

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich

Jaślikowo

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Korczaka

Jawor

Szkoła Podstawowa nr 10 w Jeleniej Górze

Jelenia Góra

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej

Jędrzejów

Szkoła Podstawowa nr 4 w Jędrzejowie

Jędrzejów

Szkoła Podstawowa w Jordanowie Śląskim

Jordanów Śląski

Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Jurków

Szkoła Podstawowa nr 22 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Kaliszu

Kalisz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Kamieńcu Ząbkowickim

Kamieniec Ząbkowicki

Szkoła Podstawowa im. Macieja Rataja

Karczmiska

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Oskara Kolberga

Karniewo

Zespół Szkół w Karpaczu

Karpacz

Szkoła Podstawowa im. Kontradmirała Xaverego Czernickiego w Pogórzu

Kasakowo

Szkoła Podstawowa nr 15 w Katowicach

Katowice

Szkoła Podstawowa nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi

Katowice

Szkoła Podstawowa w Kąkolewnicy

Kąkolewnica

Zespół Szkół Miejskich nr 2 - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15

Kędzierzyn Koźle

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 12 w Kędzierzynie Koźlu - Szkoła Filialna

Kędzierzyn Koźle

Szkoła Podstawowa w Kruszewcu

Kętrzyn

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Feliksa Nowowiejskiego

Kętrzyn

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Biedaszkach

Kętrzyn

Szkoła Podstawowa nr 19 w Kielcach

Kielce

Szkoła Podstawowa nr 5 w Kluczborku

Kluczbork

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka

Kluczbork

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kluczborku

Kluczbork

Szkoła Podstawowa nr 6 w Kłodzku

Kłodzko

Szkoła Podstawowa nr 7 w Kłodzku

Kłodzko

Miejski Zespół Szkół w Kłodzku

Kłodzko

Zespół Szkół Specjalnych w Kłodzku

Kłodzko

Szkoła Podstawowa nr 1 w Knurowie

Knurów

Szkoła Podstawowa nr 2 w Knurowie

Knurów

Szkoła Podstawowa w Pustkowie Wilczkowskim

Kobierzyce

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy

Kobiór

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

Kolno

Szkoła Podstawowa nr 1 w Koluszkach

Koluszki

Szkoła Podstawowa w Kołbieli

Kołbiel

Szkoła Podstawowa nr 4 w Kołobrzegu

Kołobrzeg

Szkoła Podstawowa nr 9 w Zespole Szkół w Kołobrzegu

Kołobrzeg

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marynarzy Polskich

Kołobrzeg

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 9 im. Bohaterów Westerplatte

Konin

Szkoła Podstawowa nr 5 w Koninie

Konin

Szkoła Podstawowa nr 12 w Koninie

Konin

Szkoła Podstawowa nr 3 w Koninie

Konin

Szkoła Podstawowa nr 4 w Koszalinie

Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 7 w Koszalinie

Koszalin

Zespół Szkół nr 13 w Koszalinie

Koszalin

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 1 w Koszalinie

Koszalin

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Stefana Żeromskiego

Koszalin

Zespół Szkół Sportowych w Koszalinie

Koszalin

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych im. Grażyny Bacewicz

Koszalin

Zespół Szkół Publicznych w Koszycach Wielkich

Koszyce Wielkie

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Kotla

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej

Kotlina

Zespół Szkół w Kotomierzu

Kotomierz

Szkoła Podstawowa w Kotulinie

Kotulin

Szkoła Podstawowa nr 90

Kraków

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Libertowie

Kraków

Zespół Placówek Oświatowych nr 1

Kraśnik

Szkoła Podstawowa w Krobanowie

Krobanów

Szkoła Podstawowa w Kujakowicach Dolnych

Kujakowice Dolne

Szkoła Podstawowa w Kunicach

Kunice

Zespół Szkół w Kuryłówce

Kuryłówka

szkoła podstawowa nr 4 w Kwidzynie

Kwidzyn

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Lądek Zdrój

Szkoła Podstawowa w Legbądzie

Legbąd

Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Legionów Polskich 1914-1918

Legionowo

Szkoła Podstawowa nr 7 w Legionowie

Legionowo

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Jana Brzechwy

Legnica

Szkoła Podstawowa im. Wincentego Pola

Lesko

Szkoła Podstawowa nr 12 w Lesznie

Leszno

Szkoła Podstawowa nr 7 w Lesznie

Leszno

Szkoła Podstawowa nr 13 w Lesznie

Leszno

Szkoła Podstawowa w Leśnej

Leśna

Zespół Szkół im. Eugeniusza Kujana w Wierzawicach

Leżajsk

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Libuszy

Libusza

Szkoła Podstawowa nr 1 w Zespole Szkół im. Prof. Józefa Tisznera

Ligota

Zespół Szkół Samorządowych nr 3 im. Ks. Płk. Józefa Jońca

Limanowa

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Marcinka

Lipowa

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Świętego Józefa w Kaszowie

Liszki

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Lisich Jamach

Lubaczów

Szkoła Podstawowa w Lubanowie

Lubanowo

Zespół Szkół i Placówek Oświatowych w Lubinie

Lubin

Szkoła Podstawowa nr 10 w Lubinie

Lubin

Zespół Szkół nr 3 w Lubinie

Lubin

Szkoła Podstawowa nr 27 im. Marii Montessa

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 43 im. J. Paderewskiego

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 44 w Lublinie

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 14 w Lublinie

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 28 w Lublinie

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 23 w Lublinie

Lublin

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Marii Konopnickiej

Lubliniec

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Gen. Dyw. Tadeusza Kutrzeby

Luboń

Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. Kornela Makuszyńskiego  w Zębowie

Lwówek

Szkoła Podstawowa im. Emilii Sczanieckiej

Lwówek

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Ignacego Paderewskiego w Łasku-Kolumnie

Łask

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki

Łask

Szkoła Podstawowa nr 1 w Łaziskach Górnych

Łaziska Górne

Szkoła Podstawowa im. Romualda Traugutta

Łęczeszczyce

Zespół Szkół w Łękach Górnych

Łęki Górne

Szkoła Podstawowa w Łomi

Łomia

Szkoła Podstawowa im. M. Konopnickiej w Lipinach

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 204 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 166 im. 19. Stycznia

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 35 im. Mariana Pechała

Łódź

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 1

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 182 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 48 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi im. Leona Kruczkowskiego

Łódź

Szkoły Społeczne im Księcia Józefa Piłsudskiego - Towarzystwo Oświatowe-Edukacja w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 56 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 190 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Mariana Batko

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 164 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 38 w Łodzi

Łódź

Fundacja dla Dzieci z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka"

Łódź

Zespół Szkół Specjalnych nr 2 w Łodzi

Łódź

Zespół Szkół Specjalnych nr 1 w Łodzi

Łódź

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 3 im. dr Henryka Jordana

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 149 im. Obrońców Westerplatte

Łódź

Szkoła Podstawowa nr 51 w Łodzi

Łódź

Szkoła Podstawowa w Łubiance

Łubianka

Szkoła Podstawowa im. Marii Skłodowskiej

Łukowica

Zespół Szkół Publicznych w Majdane Górnym

Majdan Górny

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego

Maków

Zespół Szkół nr 2 - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Krasickiego

Malbork

Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku

Malbork

Szkoła Podstawowa nr 3 im. 2 Pułku Nocnych Bombowców "Kraków"

Malbork

Szkoła Podstawowa nr 5 w Markach

Marki

Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza

Maszewo

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mazańcowicach

Mazańcowice

 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bolesława Chrobrego
Miastko

szkoła Podstawowa nr 1 im Mikołaja Kopernika

Miastko

Szkoła Podstawowa w Miąsowej

Miąsowa

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Tadeusza Kościuszki

Mielec

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Żwirki i Wigury

Mielec

Szkoła Podstawowa im. St. Taczaka

Mieszków

Zespół Szkół Podstawowych w Międzylesiu

Międzylesie

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Międzyrzecu Podlaskim

Międzyrzec Podlaski

Szkoła Podstawowa nr 4 w Międzyrzeczu

Międzyrzecz

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Olimpijczyków Mikołów

Katolicka Szkoła Podstawowa im. ks. M. K. Sarbiewskiego SI

Mława

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Mławie

Mława

Szkoła Podstawowa nr 4 im. M. Rudnickiej

Mława

Szkoła Podstawowa nr 7 w ZPO w Mławie

Mława

Zespół Placówek Oświatowych nr 1 w Mławie

Mława

Szkoła Podstawowa nr 6 w Mławie

Mława

Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki

Moszczenica

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Mościsku

Mościska

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego

Mrocza

Szkoła Podstawowa nr 12 przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 12

Mysłowice

Szkoła Podstawowa nr 14 w Mysłowicach

Mysłowice

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Kusocińskiego

Myślibórz

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Leonida Teligi

Myślibórz

Szkoła Podstawowa w Naczęsławicach

Naczęsławice

Zespół Szkół Gminnych im. Jana Pawła II

Nieszkowice Małe

Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa im. Doktora A. Majkowskiego

Nowa Karczma

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowej Soli

Nowa Sól

Zespół Szkół nr 1 w Nowym Miasteczku

Nowe Miasteczko

Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Rupinowie Nowe Rybie

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej

Nowogard

Szkoła Podstawowa nr 2 w Obornikach Śląskich

Oborniki Śląskie

Zespół Szkół w Okszowie

Okszów

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Kilińskiego

Oleśnica

Szkoła Podstawowa nr 6 w Oleśnicy

Oleśnica

Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy

Oleśnica

Szkoła Podstawowa nr 19 w Olsztynie

Olsztyn

Szkoła Podstawowa nr 22 im. Marii Dąbrowskiej

Olsztyn

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojciecha Kętrzyńskiego

Olsztyn

Zespół Placówek Oświatowych w Olszynie

Olszyna

Szkoła Podstawowa w Opalenicy

Opalenica

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Opolu

Opole

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 21 w Opolu

Opole

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 14 w Opolu

Opole

Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu

Osiek

Zespół Szkół w Osielsku

Osielsko

Zespół Szkół Publicznych im. Bronisława Malinowskiego

Osina

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Wincentego Witosa

Osobnica

Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Giewartowie

Ostrowite

Szkoła Podstawowa nr 7

Ostrów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Pawła II

Ostrów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa "Edukator"

Ostrów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 6 w Ostrowie Wielkopolskim

Ostrów Wielkopolski

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Orła Białego

Oświęcim

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Mikołaja Kopernika

Oświęcim

Szkoła Podstawowa nr 6 w Otwocku

Otwock

Szkoła Podstawowa nr 1 w Otwocku

Otwock

Szkoła Podstawowa nr 3

Pabianice

Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika

Pełczyce

Szkoła Podstawowa nr 14 w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie

Miejska Szkoła Podstawowa nr 15 im. Powstańców Śląskich

Piekary Śląskie

Miejska Szkoła Podstawowa nr 13 im. Powstańców Śląskich

Piekary Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 11 w Piekarach Śląskich

Piekary Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika

Piła

Szkoła Podstawowa nr 5 im Dzieci Polskich

Piła

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Olimpijczyków Polskich

Piła

Szkoła Podstawowa Towarzystwa Oświatowego Ziemi Piotrkowskiej

Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 16 w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 8 w Piotrkowie Trybunalskim

Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi

Piotrków Trybunalski

Szkoła Podstawowa nr 2 w Piszu

Pisz

Szkoła Podstawowa im. Tytusa i Jana Działyńskich

Plewiska

Szkoła Podstawowa nr 16 w Płocku

Płock

Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych im. Bł. O. St. Papczyńskiego

Podegrodzie

Zespół Szkół w Podgrodziu

Podgrodzie

Szkołą Podstawowa nr 3 w Polkowicach

Polkowice

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego

Polkowice

Szkoła Podstawowa w Połańcu

Połaniec

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Połoski

Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego

Poniatowa

Publiczna Szkoła Podstawowa w Porębie

Porębie

Szkoła Podstawowa nr 51 w Poznaniu

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Mikołaja Kopernika

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 4 w Poznaniu

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 62 w Poznaniu

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 5 w Poznaniu

Poznań

Zespół Szkół z Oddziałami Sportowymi nr 3 - Sportowa Szkoła Podstawowa nr 14 w Poznaniu

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 77 w Poznaniu

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 61 im. Komisji Edukacji Narodowej

Poznań

Poznańska Szkoła Chóralna im. Jerzego Kurczewskiego

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 88 im. Poznańskich Koziołków

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 54 im. Jana Kasprowicza

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 58 im. Jerzego Kukuczki

Poznań

Szkoła Podstawowa nr 46 im. Marii Dąbrowskiej

Poznań

Szkoła Podstawowa w Prusinowie

Prusinów

Szkoła Podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański

Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie

Pruszków

Szkoła Podstawowa nr 1 w Pruszkowie

Pruszków

Szkoła Podstawowa w Przebieczanach

Przebieczany

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Przeciszowie-Podlesiu

Przeciszów

Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych w Przeciszowie

Przeciszów

Publiczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia Rozwoju Wsi

Przełęk

Szkoła Podstawowa nr 4 im. ks. Jana Twardowskiego

Przemyśl

Szkoła Podstawowa nr 16 w Przemyślu

Przemyśl

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugo Kołłątaja

Przeworsk

Zespół Szkolno-Przedszkolny - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Pyzdry

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Książąt Raciborskich

Racibórz

Szkoła Podstawowa im. Elizy Orzeszkowej

Radgoszcz

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Zgromadzenia Sióstr św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Ścinawce Dolnej

Radków

Szkoła Podstawowa im. Ks. Jerzego Popiełuszki

Radnica

Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r.

Radymno

Zespół Szkolno-Gimnazjalny im. Jana Kwiecińskiego w Bartnikach

Radziwiłłów

Szkoła Podstawowa im. Włodzimierza Potockiego w Sękocinie

Raszyn

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Kornela Makuszyńskiego

Rawicz

Zespół Szkół im. Jana Pawła II - Publiczna Szkoła Podstawowa

Redło

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Reja

Rejowiec

Szkoła Podstawowa im. 26 Pułku Lotnictwa Myśliwskiego

Rosnowo

Szkoła Podstawowa w Rososzycy

Rososzyca

Szkoła Podstawowa w Rozprzy

Rozprza

Zespół Szkół Ogólnokształcących Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Abp Józefa Gawliny Rudnik

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Wyplera

Ruda Śląska

Szkoła Podstawowa nr 40 im. Karola Goduli

Ruda Śląska

Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 15 w Rybniku

Rybnik

Szkoła Podstawowa w Rydzewie

Rydzewo/Miłki

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Joninach

Ryglice

Szkoła Podstawowa w Rzepienniku Strzyżewskim

Rzepiennik Strzyżewski

Szkoła Podstawowa nr 19 im Piotra Skargi

Rzeszów

Szkoła Podstawowa nr 23 w Rzeszowie

Rzeszów

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rzgowie

Rzgów

Szkoła Podstawowa nr 13 im. J. Skrzeka

Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Siemianowicach Śląskich

Siemianowice Śląskie

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marii Konopnickiej

Sieradz

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Władysława Łokietka

Sieradz

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego

Sieradz

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Skarszewach wraz z Filią w Baczkach

Skarszewy

Szkoła Podstawowa nr 3 w Sławnie

Sławno

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sławnie

Sławno

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ludwika Waryńskiego

Słupsk

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 10

Słupsk

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Janusza Korczaka

Słupsk

Szkoła Podstawowa nr 8 w Słupsku

Słupsk

Szkoła Podstawowa nr 9 w Słupsku

Słupsk

Zespół Szkół w Kątach

Sochaczew

Zespół Szkół w Sokołach

Sokoły

Szkoła Podstawowa w Janowszczyźnie

Sokółka

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Walerego Wróblewskiego

Sokółka

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 im. Armii Krajowej

Sopot

Szkoła Podstawowa im. Józefa Bema

Stare Miasto

Szkoła Podstawowa nr 4 w Stargardzie Szczecińskim

Stargard Szczeciński

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Jana Pawła II

Stargard Szczeciński

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Starogardzie Gdańskim

Starogard Gdański

Zespół Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych w Starokrzepicach

Starokprzepice

Szkoła Podstawowa im. Ignacego Krasickiego

Straszyn k.Gdańska

Zespół Szkół Specjalnych - Szkoła Podstawowa nr 7

Strzegom

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 w Strzelcach Opolskich

Strzelce Opolskie

Szkoła Podstawowa w Stupsku

Stupsk

Szkoła Podstawowa w Wyszynach Kościelnych

Stupsk

Szkoła Podstawowa im. Ks. Prałata Józefa Waląga w Koźlinach

Suchy Dąb

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Brzechwy w Suliszewie

Suliszewo

Szkoła Podstawowa nr 1 w Sułkowicach gm. Chynów

Sułkowice gm. Chynów

Szkoła Podstawowa w im. Władysława Szafera w Woli Kalinowskiej

Sułoszowa

Szkoła Podstawowa w Suścu

Suściec

Szkoła Podstawowa nr 1 w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym

Suwałki

Zespół Szkół nr 3 w Suwałkach

Suwałki

Zespół Szkół nr 9 - Szkoła Podstawowa nr 5 w Suwałkach

Suwałki

Zespół Szkół nr 8 w Suwałkach

Suwałki

Zespół Kształcenia i Wychowania w Swarożynie

Swarożyn

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Bernarda Janowicza w Brzeźnie Wielkim

Swarożyn

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Prof. Adama Wodziczki

Swarzędz

Szkoła Podstawowa nr 1 im. III Tysiąclecia

Syców

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej

Syców

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Sycyn

Szkoła Podstawowa im. Ziemi Krajeńskiej

Sypniewo

Szkoła Podstawowa nr 74 im. Stanisława Grońskiego

Szczecin

Centrum Kształcenia Sportowego w Szczecinie

Szczecin

Szkoła Podstawowa nr 42 w Szczecinie

Szczecin

Szkoła Podstawowa nr 16 w Szczecinie

Szczecin

Integracyjna Szkoła Podstawowa w Szczecinku

Szczecinek

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza

Szczecinek

Zespół Szkół w Szestnie

Szestno

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Szewcach

Szewce

Szkoła Podstawowa w Szkodnej

Szkodna

Szkoła Podstawowa im. Feliksa Łoyki w Szropach

Szropy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałem Przedszkolnym im 4. Dywizji Piechoty w Szwecji

Szwecja

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ścinawce Dolnej

Ścinawka Dolna

Szkoła Podstawowa nr 2 w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska

Szkoła Podstawowa nr 3 w Środzie Wielkopolskiej

Środa Wielkopolska

Szkoła Podstawowa nr 105

Świdnica

Niepubliczna Katolicka Szkoła Podstawowa Caritas Diecezji Świdnickiej

Świdnica

Szkoła Podstawowa im. Jana Kochanowskiego

Świdnik

Szkoła Podstawowa nr 5 w Świdniku

Świdnik

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Orła Białego

Świdwin

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. ppor. Emilii Gierczak
Świdwin
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Lotników Polskich Świdwin

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Świebodna

Publiczny Zespół Szkół Integracyjnych w Świebodzicach

Świebodzice

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Świebodzinie

Świebodzin

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza

Świecie

Szkoła Podstawowa nr 2

Świętochłowice

Szkoła Podstawowa nr 6 w Świnoujściu

Świnoujście

Zespół Szkół w Tarnawie Tarnawa

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Królowej Jadwigi

Tarnowskie Góry

Zespół Szkół i Przedszkola w Tarnawatce

Tarnawatka

Szkoła Podstawowa nr 6 w Tarnobrzegu

Tarnobrzeg

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Władysława Broniewskiego

Tarnowskie Góry

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 im. Franciszka Blachnickiego

Tarnowskie Góry

Szkoła Podstawowa nr 5 im. Tadeusza Kościuszki

Tarnów

Szkoła Podstawowa nr 9 w Tarnowie

Tarnów

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Klementyny Hoffmanowej

Tarnów

Szkoła Podstawowa Integracyjna nr 11 im. Marii Dąbrowskiej

Tarnów

Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika

Tolkmicko

Zespół Szkół Publicznych w Łaszczówce

Tomaszów Lubelski

Szkoła Podstawowa nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki

Zespół Szkół nr 16 w Toruniu

Toruń

Szkoła Podstawowa w Toszku

Toszek

Szkoła Podstawowa w Trębkach

Trębki

Szkoła Podstawowa nr 2

Trzebiatów

Szkoła Podstawowa nr 1 w Trzebiatowie

Trzebiatów

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Łukasiewicza

Trzebinia

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Kilińskiego

Trzemeszno

Zespół Szkół Sportowych w Tychach

Tychy

Szkoła Podstawowa nr 18 im. Władysława Jagiełły

Tychy

Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w Piekiełku Tymbark

Szkoła Podstawowa w Uhowie

Uhowo

Szkoła Podstawowa nr 2 w Ustce

Ustka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustce

Ustka

Szkoła Podstawowa nr 1 w Ustroniu

Ustroń

Zespół Szkół Publicznych nr 1 - Szkoła Podstawowa nr 1

Ustrzyki Dolne

Szkoła Podstawowa nr 28 im. Jana Pawła II

Wałbrzych

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 im. Piotra Wysockiego

Warka

Szkoła Podstawowa nr 28 w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 279 w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 76 w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podtawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 223 im. Partyzantów Ziemi Kieleckiej

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 146 im. Janusza Korczaka w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 220 w Warszawie

Warszawa

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II

Wąbrzeźno

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Edmunda Wojnowskiego

Wąbrzeźno

Szkoła Podstawowa nr 11 w Wejherowie

Wejherowo

Szkoła Podstawowa nr 9 im. Józefa Wybickiego

Wejherowo

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Czerwonej Wodzie

Węgliniec

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Królowej Jadwigi

Wieluń

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieliczce

Wieliczka

Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego w Bodzanowie

Wieliczka

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Wielki Komórsk

Zespół Szkół w Krypach

Wierzbno

Szkoła Podstawowa w Wiewiórczynie

Wiewiórczyn

Szkoła Podstawowa w Wilkowie

Wilków

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II we Franciszkowie

Wiskitki

Szkoła Podstawowa w Witoszowie Dolnym

Witoszów Dolny

Szkoła Podstawowa nr 12 im. Władysława Broniewskiego

Włocławek

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej

Włodawa

Szkoła Podstawowa nr 3 we Włodawie

Włodawa

Szkoła Podstawowa w Wojtkowej

Wojtkowa

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego

Wola Mała

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Komornikach

Wolbórz

Szkoła Podstawowa nr 1 w Wolsztynie

Wolsztyn

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wołominie

Wołomin

Szkoła Podstawowa nr 5 w Wołominie

Wołomin

Szkoła Podstawowa nr 80

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 97

Wrocław

Szkoła Podstawowa nr 95 we Wrocławiu

Wrocław

Zespół Szkół nr 11 Szkoła Podstawowa nr 43 z Oddziałami Integracyjnymi

Wrocław

Szkoła Podstawowa w Wyszatycach

Wyszatyce

Szkoła Podstawowa w Wyżnicy

Wyżnica

Szkoła Podstawowa nr 28 w Zabrzu

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 35 w Zabrzu

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 31 w Zabrzu

Zabrze

Szkoła Podstawowa nr 23 w Zabrzu

Zabrze

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Poetów Polskich

Zalesie

Szkoła Podstawowa w Zamarskach

Zamarski

Szkoła Podstawowa w Zamiechowie

Zamiechów

Szkoła Podstawowa w Podolszu

Zator

Szkoła Podstawowa nr 6 w Zawierciu

Zawiercie

Szkoła Podstawowa nr 9 w Zawierciu

Zawiercie

Szkoła Podstawowa nr 4 w Zawierciu

Zawiercie

Szkoła Podstawowa w Zbiczynie

Zbiczyn

Szkoła Podstawowa im. Komisji Edukacji Narodowej

Zbylitowska Góra

Szkoła Podstawowa nr 13 im. Kolejarzy Polskich

Zduńska Wola

Szkoła Podstawowa nr 10 im. Marii Curie-Skłodowskiej

Zduńska Wola

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zduńskiej Woli

Zduńska Wola

Szkoła Podstawowa nr 11 w Zgierzu

Zgierz

Szkoła Podstawowa nr 5 w Zgorzelcu

Zgorzelec

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Władysława Broniewskiego

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 17 w Zielonej Górze

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 8 w Zielonej Górze

Zielona Góra

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 10 w Zielonej Górze

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 18 w Zielonej Górze

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 11 w Zielonej Górze

Zielona Góra

Szkoła Podstawowa nr 2 w Zielonce

Zielonka

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II

Złotnik

Szkoła Podstawowa nr 3 w Żaganiu

Żagań

Szkoła Podstawowa nr 5 w Żaganiu

Żagań

Szkoła Podstawowa nr 2 w Żaganiu

Żagań

Szkoła Podstawowa w Zagórzycach Zagórzyce

Katolicka Szkoła Podstawowa w Żarach

Żary

Szkoła Podstawowa nr 8 w Żarach

Żary

Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach

Żary

Szkoła Podstawowa w Żerocinie

Żerocin

Szkoła Podstawowa w Januszkowie

Żnin

Szkoła Podstawowa nr 16 w Żorach

Żory

Publiczna Szkoła Podstawowa w Żukowie

Żuków

Zespół Szkół Publicznych im. Józefa Jagielskiego

Żyrardów

Szkoła Podstawowa nr 5 w Żywcu

Żywiec

Szkoła Podstawowa w Żyznowie

Żyznów

Aby komentować artykuły należy sie zalogować

Inni skomentowali (1)

Sonda

Który z produktów light wybierasz najczęściej