09/2014
Skarb: rozwiązanie krzyżówki 08/2014

Skarb: rozwiązanie krzyżówki 08/2014

hobby/krzyżówka

Hasło krzyżówki z numeru 08/2014 miesięcznika Skarb brzmi PIERWSZOKLASISTA. Poniżej lista Laureatów, którzy zostaną nagrodzeni zestawami produktów NEUTRAL.

Siła kapsułki

Siła kapsułki

uroda/ciało

Opalona skóra to wymarzona pamiątka po wakacjach, ale słońce i wiatr sprawiają, że cera staje się sucha i odwodniona. Warto więc zadbać o nią szczególnie teraz, odżywiając na zewnątrz i od środka.

Porażki mnie mobilizują

Porażki mnie mobilizują

klub/forum/moja historia

Nie widzę na lewe oko, mam krótszą prawą nogę i niesprawną prawą rękę. A jednak biegam w ultramaratonach.

Dariusz Strychalski: Walczyłem z samym sobą

Dariusz Strychalski: Walczyłem z samym sobą

wywiady/rozmowa z ...

O pokonywaniu słabości, sportowych planach i prywatnych marzeniach opowiada Dariusz Strychalski – niepełnosprawny maratończyk, który przebiegł przez Dolinę Śmierci!

(Nie) dobra zazdrość

(Nie) dobra zazdrość

psychologia/we dwoje

Gdy jest jej niewiele, utrzymuje odpowiednią temperaturę związku. A jeśli za dużo, niszczy największe uczucie. O zazdrości rozmawiamy z Ewą Żeromską, psychologiem, pedagogiem i doradcą rodzinnym.

Gotowi do szkoły

Gotowi do szkoły

dziecko/szkoła

Wyprawka kupiona? Jeśli nie, to najwyższy czas na wizytę w drogerii Rossmann. Mamy wszystko, czego potrzebuje Wasze dziecko, aby z uśmiechem rozpocząć rok szkolny.

Czas połogu

Czas połogu

zdrowie/higiena

Przez 9 miesięcy ciąży ciało intensywnie się zmienia. Po porodzie niełatwo wrócić do formy. Jeśli rodziłaś siłami natury, połóg przebiega inaczej niż po coraz popularniejszej cesarce.

Zrozumieć kota

Zrozumieć kota

mój dom/zwierzęta

Nawet najbardziej ukochane kotki, kocury i kicie doprowadzają nas czasem do szału. Dlaczego? Poznajmy choć część ich sekretów, a przekonamy się, że to jednak nie takie dranie.

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.