4/2015
Czas na osła

Czas na osła

wywiady/felietony

Mamy prawie wszystko, co większości Europejczyków ułatwia życie w coraz szybszym świecie. Ale nie wiedzieć czemu, u nas wszystko utyka.

Wielkanoc light

Wielkanoc light

mój dom/kuchnia

Świętuj ze smakiem bez wyrzutów sumienia. Zaskocz rodzinę aromatycznym i kolorowym śniadaniem, które będzie niskokaloryczne i lekkostrawne.

Nie do pary

Nie do pary

zdrowie/dieta

Witaminy i minerały mogą tworzyć niezbyt zgrane duety. Jakie suplementy można łączyć, a jakich połączeń unikać? Warto wiedzieć.

Bieg na 10 km? To proste!

Bieg na 10 km? To proste!

hobby/na sportowo

Nawet jeśli łapiesz zadyszkę, podbiegając do autobusu, to już za pół roku będziesz w stanie pokonać 10 km. Niemożliwe? Sprawdź.

6 maksi sukcesów mini człowieka

6 maksi sukcesów mini człowieka

dziecko/rozwój

W ciągu roku z kwilącego zawiniątka zmienia się w wyprostowanego małego człowieka, który na każdym kroku akcentuje swoją samodzielność.

Bez seksu, bez sensu

Bez seksu, bez sensu

psychologia/we dwoje

Zaprząta myśli i psuje relacje w związku. Zamiast przyjemności sprawia ból. Seks może być poważnym nałogiem. Rozmawiamy o tym z dr. Bohdanem Woronowiczem, psychiatrą.

O włos od ideału

O włos od ideału

uroda/włosy

Cienkie, osłabione po zimie, puszące się, przetłuszczające, zniszczone zabiegami fryzjerskimi… Jak ujarzmić niesforne włosy i przygotować je do wiosennej stylizacji?

Cudowne wcześniaki

Cudowne wcześniaki

klub/forum/temat numeru

Strach przeplata się z nadzieją. Bezradności towarzyszy ogromna radość, gdy wszystko się udaje.

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.