6/2015
Biegamy i pomagamy

Biegamy i pomagamy

hobby/na sportowo

Trzynasta edycja Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run to nie tylko impreza biegowa.

Niedziela świętą krową narodu

Niedziela świętą krową narodu

wywiady/felietony

Kolacja jest miła, jedzenie smaczne. Jest nam na tyle dobrze, że rezygnujemy z filmu i postanawiamy go zamienić na butelkę wina w jakimś bardziej gwarnym miejscu.

Bomba witamin

Bomba witamin

mój dom/kuchnia

Marchew z pomarańczą, a może szpinak z bananem? Choć wydaje się to nieco dziwnym połączeniem – jest naprawdę smaczne i wyjątkowo zdrowe.

Warto walczyć

Warto walczyć

psychologia/przyjaźń

Piękne pomysły zrodziły się z, a może raczej na przekór traumie, jaką jest choroba nowotworowa dziecka. Od 9 lat Fundacja ISKIERKA pomaga małym pacjentom i ich rodzinom nie poddawać się strachowi i zwątpieniu.

Na ratunek pupie

Na ratunek pupie

dziecko/pielęgnacja

Delikatna i bardzo wrażliwa. Taka jest skóra twojego dziecka. Aby była zdrowa – szczególnie pod pieluszką – należy o nią dbać.

Powiew świeżości

Powiew świeżości

uroda/trendy

Perfumy uzupełniają ubiór, podkreślają styl bycia i osobowość. Wiosną i latem chętnie sięgamy po świeże zapachy inspirowane morską bryzą, cytrusami bądź kwiatami. Dlaczego właśnie po te?

Pożegnaj kurzajki

Pożegnaj kurzajki

zdrowie/higiena

Przeszkadzają ci w noszeniu klapek? Wstydzisz się ich obecności na dłoniach? Nie martw się, z tymi nieestetycznymi zgrubieniami można skutecznie walczyć.

Matura i co dalej?

Matura i co dalej?

klub/forum/temat numeru

To pytanie spędza sen z powiek ponad 350 tysiącom tegorocznych maturzystów i ich rodzicom.

Jak zatrzymać kolor lata?

Jak zatrzymać kolor lata?

prawnik/porady specjalistów

Wakacje dobiegły końca, a po urlopie zostały piękne wspomnienia i złocista opalenizna. Na szczęście, skórą muśniętą słońcem można się cieszyć dużo dłużej.