Wygraj Opla z Bondem

Data zakończenia konkursu: 2014-01-27
Data publikacji wyników: 2014-02-18

341 laureatów

Konkurs "Wygraj Opla z Bondem" 28.12.2013-27.01.2014r

 

Nagrodę I stopnia, samochód osobowy Opel Corsa, wygrywa:

 

Iwona Pawlikowska Gdańsk
•    Odbiór nagrody w siedzibie Pharma-C-Food Sp. z o.o.

Nagrodę II stopnia, kartę podarunkową Rossmann o wartości 100 zł, wygrywają:

 

 

Kamil Baliński pabianice
Piotr Bałła Tarnów
Karolina Bober-Nowak Bydgoszcz
Romuald Borys Białystok
Sara Brzozowska Starachowice
Elżbieta Byrska-Maciejasz Kraków
Aldona Chabros Puławy
Joanna Chlund Chorzów
Emilia Czerwiec Kraków
Teresa Filipowicz Warszawa
maria frołowicz-janowska Gdańsk
Łukasz Góralewski ZGORZELEC
Andrzej Grela Warszawa
Antonina Jędrzejczyk Myślachowice
Katarzyna Kasprzyk Młoszowa
Karolina Kiełtyka Olkusz
Maria Konieczny Gołkowice
Ludwika Kowanda Opole
Zofia Kurek-Marszałek Nowa Wies
Natalia Kurowska-Jędrak Ziębice
Sandra Lesner Luzino
Szczepan Marzec Tarnów
Bartłomiej Migdał Lublin
AGNIESZKA NOWICKA BIELAWA
Karolina Przybyszewska Bydgoszcz
Ilona Rudzka- Zygadło Sobolew
MONIKA RYGALSKA-DOLAT Lubin
Alicja Sajdak Nowa Wies
Jarosław Stefaniak Zgierz
Dorota Szydełko Wrocław
Aleksandra Ścierska Katowice
Iga Tomaszewska Kielce
Justyna Twardzik czernica
Bożena Wasielewska Szczecin
Paweł Wereniewicz Terespol
Kamila Węglińska WArSZAWA
IRENEUSZ Wilk Racławice
Agnieszka Wrońska Ustrzyki Dolne
Aneta Zawistowska Nur
Lidia Zdanowicz - Jasinska Warszawa
•    Nagroda będzie dostarczona przesyłką kurierską bezpośrednio do zwycięzcy na adres potwierdzony podczas rejestracji do konkursu

Nagrodę III stopnia, zestaw kosmetyków Bond Expert, wygrywa:

 

Kasia Adamiak Fajsławice
Ewelina Asiesiukiewicz rybnik
Kaja Babiuch Sosnowiec
Ewa Babuch Jaworzno
Julia Badura Bydgoszcz
Aneta Bal Kraków
Artur Bałazy Ostrołęka
Ewelina Baran krakow
Elżbieta Baron Orzesze
Sylwia Bartoszewicz Szczecin
SYLWESTER BEDNARCZYK OPOCZNO
Marta Bednarczyk lipa 115
Ewelina Besztyga Wrocław
Magdalena Białecka Sławno
Beata Białkowska częstochowa
Przemysław Bizoń Suwałki
Wanda Bizoń Andrychów
Dorota Bluma Wejherowo
Danuta Bogdan Olsztyn
Julita Bogusz Turek
Lucyna Boguszewska Szczecin
TOMASZ BUŁAT Starogard Gdański
ewelina bylina miedziana góra
Marcin Bzdęga Krotoszyn
Tomasz Cegiełka Stasi Las
Justyna Chmielewska Kowiesy - Bielany
Katarzyna Chmura Przemyśl
Agnieszka Cholewińska Biała Podlaska
Łukasz Chomicki Jastków
Oliwia Chrobiak Wieluń
Jolanta Chrzan Świętochłowice
Maria Ciechomska Lublin
Maria Curyło Tarnów
DARIA CYBULSKA KOTEŻE
Bartosz Czajka Dębno
Małgorzata Czapiewska Osielsko
Ewa Czapla Koszalin
Agnieszka Czapla Krasnystaw
Katarzyna Czarnecka Kraków
Andżelika Czewska Białystok
Patrycja Czopek Gdańsk
MARTA DĄBROWSKA NYSA
Krzysztof Dibelka Wrocław
Magdalena Dobrodziejczak Jarosław
IZABELA DOLOTA Ożarów Mazowiecki
Anna Dorak Młoszowa
Sylwia Dorota Łaszczów
Joanna Drzazga- Lisiecka Katowice
Justyna Dudek Rudy
Karolina Dyc Piła
Katarzyna Dyc Piła
Agata Dyda Czepielowice
Elżbieta Dyka Haczów
Marlena Dynowska Toruń
Aleksandra Dziadul Bobolice
Iwona Dziakiewicz Żyrardów
ewa filipowska rzeszów
Anna Fima Kraków
Renata Fima Gdów
Ewelina Foltin Luboń
EWELINA FRANIAK JASTRZĘBIE ZDRÓJ
wanda gaca Bydgoszcz
DOROTA GANSINIEC SIEMIANOWICE
Justyna Gardecka Toruń
Patrycja Gawędowicz Gdańsk
Joanna Gawle-Sawa Darłowo
Alicja Genc Gdańsk
ELIZA GOŁASZEWSKA Starachowice
Bogumiła Grabowska Suwałki
Aneta Grabowska Warszawa
Mirosław Grala Chwaszczyno
Erwina Grochowalska Czarny Bór
Katarzyna Grono Szprotawa
ELŻBIETA GRUSZKA Przygodzice
Klaudia Grzejda Łódź
Grażyna Gumowska Wrocław
Paulina Haltman Stalowa Wola
Dominika Hasbro Kraków
Krystyna Helt Wrocław
Anna Hełmińska Warszawa
Alicja Hilla Reda
Karolina Hoflich Mysłowice
Agnieszka Hulalka Wolsztyn
Zenona HUTNIK LIPINKI
Hanna Jabłońska Gdańsk
Karolina Jagiełło Łódź
Karolina Jakubowska-Frajnd Warta
Małgorzata Janczak KUTNO
Łukasz Janicki Jasień
Izabela Janiszewska Wałbrzych
Justyna Janowska Dębica
Andrzej Jaworski Lubin
KRZYSZTOF KACPERCZYK BIAŁYSTOK
Karolina Kacprzak Raszyn
Anna Kaczmarczyk Kraków
Magdalena Kaim Mińsk Mazowiecki
Małgosia Kaliszak Andrychów
Dorota Kapturkiewicz Ząbki
Ludgarda Karska Warszawa
Anna Kasik Smyków
Kacper Kaszak Elbląg
Ewa Kater Wrocław
Beata Kaźmierczak ozorków
Agnieszka Kibort Przyjaźń
Wioleta Klepner Warszawa
Krystyna Klimek Lewin Kłodzki
Anna Kondraciuk Mińsk Mazowiecki
Joanna Korgul Warszawa
Małgorzata Kornaś - Szepielak Staniszów
Ewa Marta Korytnicka Ostrowiec Świętokrzyski
Helena Kosiarska Wysokie
Sylwia Kosińska Biała Druga
Monika Kossak-Tomaszewska Bielawa
joanna kowalińska rawicz
Agnieszka Kownacka Skwierzyna
Dorota Krawczyk Warszawa
Renata KRYCH Bydgoszcz
Leokadia Krygowska Jedlicze
Jarosław Krzesiak Łódź
Maria Krzywińska Głubczyce
zuzanna kubocz Chorzów
Patryk Kulpaczyński Gdańsk
Anna Kumerska Kraków
Katarzyna Kuriata MALBORK
Michalina Kwaśniewska Iława
Katarzyna Kwiatkowska Godziesze
paulina kwiatkowska inowrocław
WANDA LACH NYSA
katarzyna laskowska Stargard Szczeciński
Beata Laskowska Ostrołęka
Ewlina Lebrać szczecin
Magdalena Lechman Warszawa
Jadwiga Lechtanska Dabrowa Gornicza
Katarzyna Lenard biecz
Katarzyna Lichańska Kraków
Anna Likondjo Rzeszów
Karina Liniewicz Suwałki
Natalia Lipowicz Sosnowiec
Anna Lubańska Gromiec
Beata Ławniczak Góra
Agnieszka Łyko Wrocław
Paulina Łysoń Masłowice
Joanna Majcher Ostrów
KATARZYNA MAJDANIK RZESZÓW
Andrzej Malisiewicz Lublin
Sandra Mańka Libiąż
Michał Matwiej Lublin
Daria Mazurek Pruszków
Anna Mąsior Drzonków
Sylwia Melnyczok Gdańsk
AGNIESZKA MICHAŁEK R O G O Ź N I C A
Agnieszka Mieczkowska Szczecin
Katarzyna Mikołajczyk Gubin
Joanna Minkiewicz Koszalin
Tomasz Mocarski Mońki
Małgorzata Mokierów-Czołowska Szczecinek
Anna Mroczkowska Wyszków
Nina Mrowiec Częstochowa
Alicja Mrozowska Skarżysko- Kamienna
Edyta Musiał Solec Zdrój
Urszula Nastulla Rudy
Kazimiera Nowak Kraszkowice
Jan Nowak Wierzchlas
Marcin Nowak Kraków
Anna Nowak Gostyń
Piotr Nowak Włoszczowa
Aneta Nowak-Krakowiak Staszów
Iwona Nowicka Chelm
Anna Nowosielska Jasło
Maria Oberman Gdynia
Katarzyna Ogorzałek RADOM
Edyta Okoniewska Lipno
EWA OKRZYMOWSKA GŁOGÓW
Bożena Oleszek Wola Studzieńska Kolonia
Katarzyna Oleszek Radecznica
Agnieszka Olszak Niedrzwica Kościelna
Ilona Olszewska Warszawa
Ania Opiela Czermna
Urszula Orłowska Wrocław
Agata Ostaszewska Stargard
Paulina Ostrowska Kobylanka
Ewa Oświecińska Pokrzydowo
Ewa Otremba Lubliniec
Krystyna Pacewicz Sokółka
Edyta Pajak Wrocław
Danuta Pająk Jedlina-Zdrój
Julita Pasikowska-Karlitz Kościan
Anna Pastuszak Grodzisk Mazowiecki
Elżbieta Paszkiewicz Zawadzkie
Marta Pawińska Warszawa
Magdalena Pawlak Kołobrzeg
Monika Pawlus Marklowice
Beata Pągowska Piotrków Trybunalski
Emilia Perkowska Białystok
Anna Peters Poznań
ewa pezda bielsko-biała
Renata Piątek Biała Podlaska
Elżbieta Pich Konstancin-Jeziorna
Elżbieta Piechurska Warszawa
Krzysztof Pindera Police
Joanna Piorunowska Lipka
Iwona Pobocha Chęciny
Justyna Polony-Poluk Kraków
Mariola Praust Warszawa
Rafał Prozner Szczecin
Barbara Pruchniewska OPOLE
sasinowski przemyslaw białystok
Jerzy Przeracki Olsztyn
Maria Przewłocka Tarnów
Ewa Przybylska Gębice
EDYTA PRZYWARA LIPINKI
Emil Radzik zamość
Marcin Raszewski Pabianice
Ewa Razum Sieradz
WŁADYSŁAWA REC CZERMIN
Rafał Regulski jarocin
Katarzyna Rodek Wolanów
Józef Roman Koszalin - Kretomino
Joanna Rucińska Elbląg
MAŁGORZATA RUGOL szczecin
Dorota Rurka Ostrołęka
Aneta Rymszo Warszawa
Agnieszka Sadowska Krypno
Emilia Samoląg Kaźmierz Wlkp
Bożena Senkowska Andrychów
Dominika Sikorska Jarosław
Krzysztof Siwik Wieluń
Magdalena Skulimowska Gdańsk
Dagmara Smok Wrocław
Monika Smutny Białystok
Magdalena Sobczyk Sosnowiec
Joanna SOKOŁOWSKA ZGORZELEC
Aneta Spiczewska Kaźmierz Wlkp
Olgierd Sroczyński Kraków
Marcin Wojciech Stachowiak Lewków
Anna Staniszewska Śrem
Magdalena Stawska Starachowice
Mirosław Stec Warszawa
Alicja Stelmach WARSZAWA
Katarzyna Stolarska Złocieniec
Anna Supeł Węgrów
Wojciech Szafron Katowice
Szymon Szczepaniak Ochodza
Monika Szczepaniak OSTRÓW WIELKOPOLSKI
Justyna Szczerba Jędrzejów
Sylwia Szewczyk-Jankowska Mława
Małgorzata Szleszyńska Pisz
Maja Szulczyk Warszawa
Jadwiga Szustowska Tuszyn
Agnieszka Szymaszek Ostrowite
Agnieszka Szymura Zabrze
Joanna Śleboda Starowa Góra
AGNIESZKA TARCZYŃSKA Kielce
Monika Targosz Urszulin
Aleksandra Tomczak Zabrze
Justyna Trawińska Darłowo
Katarzyna Trefler Zabrze
Mariusz Tuliszek Wrocław
Dorota Ulana Zgorzelec
Malgorzata Ulanowska Wroclaw
Krzysztof Ulanowski Wrocław
Jolanta Vakaresku K-Koźle
Monika Wajnert Felinów
Mieczysława Walawska Stalowa Wola
Barbara Walędziak Krypno
ANNA WASILUK HAJNÓWKA
Monika Wawrzyńska Poznań
Aneta Wąsowicz Gliwice
Aleksandra Wenta Leśniewo
Paulina Widbek Warszawa
Katarzyna Wierzbik Ostrołęka
Maria Więtczak Warszawa
Marta Wiklińska Ciechanów
Weronika Wiśniewska Kościelec
Mateusz Włodarski Słupsk
Emilia Wojak Starogard Gdański
Joanna Wojtasik Oława
Sylwia Wolska Rumia
Krzysztof Wolski Łódź
Dorota Wołczek Słupsk
Ewa Woźniak Toruń
Jowita Zabłotni Kamieniec Ząbkowicki
Agata Zabramska Kobyłka
Waldemar Zamiara Gniezno
Renata Zamysłowska Kraków
HANNA ZARANEK GRZYBOWO
ARLETA ZAWIŚLAK CHEŁM
Tomasz Ząbek Dąbrowa Górnicza
Berenika Zbiciak Tomaszów Mazowiecki
anna zieleniewska BARTOSZYCE
Teresa Zielińska Kraków
Zbigniew Ziółkowski Bydgoszcz
Ewa Złotorawska Żyrardów
Zuzanna Zubrzycka Kędzierzyn-Kożle
Katarzyna Zuzak Krosno
JERZY ZYGADLO Chrzanów
Albert Zygadło Sobolew
Monika Żeleźnicka Miedzna
katarzyna żmija katowice
Alicja Żyleń Szczecin

 

Zwycięzcy nagród III stopnia odbiorą ją w wybranej przez siebie drogerii Rossmann.

O wygranej oraz terminie odbioru nagród II stopnia poinformujemy mailem w ciągu 21 dni od daty opublikowania wyników. 

Termin opublikowania wyników to 18.02.2014. 

Jeżeli po upływie 21 dni nie otrzymają Państwo maila informującego o wygranej i szczegółach odbioru nagrody proszę o kontakt pod adresem: 

 

Obsluga_Klienta@rossmann.com.pl

Wszystkim laureatom gratulujemy 
Zespół Rossnet.pl 

 

 

Wyniki konkursów

Jesień z Nivea!

Data zakończenia konkursu: 25-11-2014
Data publikacji wyników: 18-12-2014 130 laureatów

Przyjaciele uczą

Data zakończenia konkursu: 30-11-2014
Data publikacji wyników: 18-12-2014 110 laureatów

W blasku świec

Data zakończenia konkursu: 25-11-2014
Data publikacji wyników: 18-12-2014 110 laureatów

Wygraj ze SmartFood!

Data zakończenia konkursu: 25-11-2014
Data publikacji wyników: 17-12-2014 51 laureatów

Od Longina do Marcina (Prokopa)

Data zakończenia konkursu: 30-11-2014
Data publikacji wyników: 17-12-2014 50 laureatów

Kończące się konkursy

Magiczne święta

Konkurs kończy się za 0 dni 869 uczestników

Świąteczny Rimmel

Konkurs kończy się za 0 dni 2378 uczestników

Katy Perry na żywo!

Konkurs kończy się za 0 dni 766 uczestników