Karta Podarunkowa Rossmann

Karta podarunkowa Rossmann ma postać plastikowej karty z kodem kreskowym i paskiem magnetycznym. Karta posiada określony nominał i upoważnia do zakupu całego asortymentu dostępnego w drogeriach Rossmann. Honorowana jest w ponad 800 drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.

Warto ją zakupić i podarować, bo to...

 • wygodna forma prezentu - możliwość wyboru dla obdarowanego,
 • elegancki upominek na każdą okazję,
 • bezpieczne kieszonkowe na kosmetyki dla dzieci,
 • wygodna forma motywowania lub premiowania pozapłacowego dla pracodawców.

Przeczytaj regulamin

Dla firm

do pobrania plik zamówienia .pdf

Karta podarunkowa Rossmann FAQ

Chcesz wiedzieć więcej nt. karty podarunkowej Rossmann, przeczytaj odpowiedzi na następujące pytania:

  • Karta podarunkowa zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym (lecz nie jest kartą płatniczą). Kartę można nabyć i zrealizować wyłącznie w drogeriach Rossmann w Polsce. Z karty nie można wypłacić gotówki.
  • Podarunkowa karta Rossmann to nowoczesny pomysł na prezent na wiele okazji i dla każdego - dzieci, nastolatków, współpracowników, pracowni- ków, przyjaciół i rodziny.
   Karty podarunkowe Rossmann to prezenty oferujące możliwość wyboru - spośród całego asortymentu najbardziej znanej marki drogerii w Polsce. Karty podarunkowe Rossmann, które zakupisz w jednej drogerii możesz realizować w innych drogeriach Rossmann na terenie całego kraju.
  • Karta ważna jest przez dwanaście miesięcy lub do momentu wyczerpania znajdujących się na niej środków. Saldo karty lub datę jej ważności możesz sprawdzić w każdej drogerii Rossmann. Twoja karta podarunkowa Rossmann zastępuje pieniądze. Podarunkową kartą Rossmann można dokonywać zakupów wielokrotnie, aż do wykorzystania całego limitu przypisanego do karty. Karta nie podlega wymianie na gotówkę. Jeżeli wartość Twojego zakupu jest większa niż saldo na karcie, możesz dopłacić resztę gotówką lub kartą kredytową.
  • Podczas sprzedaży ustalana jest jej wartość. Podczas pierwszego zakupu Klient może zdecydować o nominale: 30 PLN, 50 PLN, 100 PLN, 200 PLN, 300 PLN lub 500 PLN. Klient może zdecydować o doładowaniu karty (której saldo zostało już wykorzystane) i wówczas sam zdefiniować dowolną kwotę doładowania.
  • Nie karty podarunkowe Rossmann można wykorzystywać wielokrotnie. Wystarczy udać się do drogerii Rossmann i doładować je dowolną kwotą.
  • Ze względów prawnych na zakup kart podarunkowych Rossmann nie może być udzielany rabat z kart Rossmann Visa.
  • Karta podarunkowa Rossmann zastępuje pieniądze i jest elektronicznym bonem towarowym (lecz nie jest kartą płatniczą) na zakupy w drogeriach Rossmann.
   Karta VISA Rossmann jest kartą płatniczą. Dzięki karcie VISA Rossmann można realizować: transakcje bezgotówkowe, transakcje internetowe, transakcje telefoniczne i korespondencyjne oraz transakcje w bankomatach lub oddziałach banków na terenie Polski.
  • W przeciwieństwie do bonów towarowych, istnieje możliwość wielokrotnego użycia karty do wysokości salda karty. Jeśli środki zgromadzone na karcie podarunkowej są niewystarczające można dokonać dopłaty do wartości zakupów, za pomocą gotówki, karty płatniczej lub innej karty podarunkowej. Karty podarunkowe Rossmann mają z góry zdefiniowane nominały.
  • Kartę należy traktować jak gotówkę. Jeśli Twoja karta zostanie zagubiona, skradziona lub ulegnie zniszczeniu jej duplikat nie będzie wydany, a zgromadzone na niej środki ulegają przepadkowi.