Rossnet.pl

Program Rossnę!

Forum Rossnę!

Prezent od Rossnę!
Ostatni post 20-10-2014 14:30 przez agnieszkafz. 498 Odpowiedzi.
Printer Friendly
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Sortuj:
PoprzedniPoprzedni DalejDalej
Aby dołączyć do dyskusji musisz być w Programie Rossnę!
Strona 1 z 2512345 > >>
Autor Wiadomości
ania2500User is Offline
Świeżynka
Świeżynka

--
13-02-2013 15:44
    Witam!

Dostałam wiadomość ze przyznano mi prezent od programu, ale w żaden sposób nie mogę wybrac tego prezenty z zestawu 9. jakieś wskazówki?
    kusterka13User is Offline
    Starszak
    Starszak

--
    13-02-2013 19:22

do anii2500

Witam. Proszę napisać dokładnie, dlaczego przyznano Pani prezent, może przejście na kolejny próg rabatowy lub skończony roczek dziecka, a może coś innego. Najlepiej jeśli wstawi Pani treść wiadomości, którą Pani dostała. Wtedy będę mogła coś pomóc.
    ania2500User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    13-02-2013 23:03

Mamo,

Dziękujemy, że jesteś w programie Rossnę! *Dzięki regularnym zakupom produktów dziecięcych w drogeriach Rossmann, Twój rabat Rossnę! wzrósł o 1 punkt procentowy. Teraz wynosi on już 5 proc.

Twoją aktywność w programie chcemy również nagrodzić wyjątkowym prezentem: Prezent Rossnę! ZESTAW 9 (25-27)!

Kliknij w poniższy link i wskaż drogerię Rossmann, w której chcesz odebrać prezent:

www.rossnet.pl/profil/moje_prezenty

Gdy prezent zostanie dostarczony do wybranej drogerii Rossmann, otrzymasz mail informujący o możliwości jego odbioru.

Brak potwierdzenia odbioru prezentu do 20-02-2013 będzie oznaczać Twoją rezygnację.

Pamiętaj, że dokonując regularnych zakupów, Twój rabat na produkty dziecięce może wzrosnąć nawet do 10 proc.

Aktualny rabat możesz sprawdzić logując się na rossne.pl >>>. Wejdź w swój profil i wybierz zakładkę programu Rossnę!. Zapraszamy do drogerii Rossmann!
    Okazuj kartę Rossnę! podczas zakupów artykułów dziecięcych, a Twój rabat po kolejnym okresie rozliczeniowym wzrośnie o 1 punkt procentowy.

Pozdrawiamy,

Nie mogłam wybrać prezentu ale przyszedł mail że w ciągu 7 dni będzie prezent w wybranej drogeri
    Starszak
    Starszak

--
    14-02-2013 00:16

do anii2500

Witam. W mailu widnieje informacja, że przyznano Pani prezent przy przejściu na kolejowy próg rabatowy, dzięki regularnym zakupom. Od Organizatora otrzyma Pani prezent niespodziankę (o numerze 9). Nie ma możliwości wyboru prezentu. Organizator sam decyduje jaką nagrodę podarować. Tak, więc Pani musi jedynie wybrać drogerie, jeżeli jeszcze Pani tego nie zrobiła i czekać ok. 7 dni na maila, w którym będzie informacja, że nagroda jest już do odebrania. Potem pozostaje już tylko odebrać nagrodę, ale proszę pamiętać, że ma Pani na odbiór czas do 20.02.2013 r., tak jak widnieje w mailu od Organizatora, po tym czasie nagroda przepadnie, jeżeli Pani jej nie odbierze. W razie dodatkowych pytań proszę pisać. Pozdrawiam.
    jaszewskamUser is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    15-02-2013 20:16
    No cóż. Bardzo mi przykro, że nie załapię się na prezent dla dziecka, które skończyło roczek przed zmianą regulaminu...
    To taki drobiazg, a jednak czuję się pokrzywdzona. Jestem stałą klientką Rossmanna, w każdym miesiącu wydaję tam pokaźne sumy i jest to mój ulubiony sklep, do którego chodzę przynajmniej dwa razy w tygodniu. Poza tym promuję kartę Rossnę na stronach i forach internetowych, na moim blogu - po to by również inne mamy zapisały się do programu i skorzystały z karty rabatowej.
    Mimo wszystko dziękuję za stworzenie Rossnę i życzę wielu sukcesów!
    Starszak
    Starszak

--
    15-02-2013 22:18

Napisane przez jaszewskam on 15-02-2013 19:16
    No cóż. Bardzo mi przykro, że nie załapię się na prezent dla dziecka, które skończyło roczek przed zmianą regulaminu...
    To taki drobiazg, a jednak czuję się pokrzywdzona. Jestem stałą klientką Rossmanna, w każdym miesiącu wydaję tam pokaźne sumy i jest to mój ulubiony sklep, do którego chodzę przynajmniej dwa razy w tygodniu. Poza tym promuję kartę Rossnę na stronach i forach internetowych, na moim blogu - po to by również inne mamy zapisały się do programu i skorzystały z karty rabatowej.
    Mimo wszystko dziękuję za stworzenie Rossnę i życzę wielu sukcesów!

Witam. Moja córcia, także skończyła niedawno roczek, podobnie jak Pani zostawiam dużo pieniążków wychodząc z Rossmanna i też trochę przykro, że prezentu nie będzie, ale nic nie poradzimy. Mówi się trudno.
    alkaimariuszUser is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    16-02-2013 21:42
    a co jest prezentem?
    Starszak
    Starszak

--
    16-02-2013 23:01

Napisane przez alkaimariusz on 16-02-2013 20:42
    a co jest prezentem?

Witam. Prezentem jest... prezent niespodzianka. Niestety, ale nie posiadam jeszcze takiej wiedzy. Postaram dowiedzieć się czegoś od osób nade mną. Jeśli będę wiedzieć napiszę.

I tu też prośba do osób, które może już otrzymali lub na dniach otrzymają prezent, aby napisały od forum co otrzymali. Pozdrawiam.
    agula199User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    16-02-2013 23:36
    To ja mogę napisać jedno. Wielkie rozczarowanie. Po otrzymaniu wiadomości iż mój prezent jest do odebrania biegnę i co ... Gazetka i przepis na naleśniki ze szpinakiem.
    anowi866User is Offline
    Szkrabek
    Szkrabek

--
    16-02-2013 23:58

Napisane przez agula199 on 16-02-2013 22:36
    To ja mogę napisać jedno. Wielkie rozczarowanie. Po otrzymaniu wiadomości iż mój prezent jest do odebrania biegnę i co ... Gazetka i przepis na naleśniki ze szpinakiem.

No niestety właśnie tak myślałam że te prezenty będą skromne W tych czasach nie ma nic za darmo...
    zabusia20User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    17-02-2013 11:33
    agula a to prezent za przejście na kolejny próg procentowy czy na roczek dla dziecka? Ale faktycznie prezent skromny fajnie by było dostać choć jakieś próbki produktów Rossmana.
    reni007User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    17-02-2013 13:59
    a ja mam takie pytanie: czy ktoś może odebrać prezent zamiast mnie? bo właśnie za 18 dni przechodzę na kolejny próg procentowy i dokładnie tego samego dnia wyjeżdżam na miesiąc za granicę, więc nie będę w stanie odebrać prezentu i pewnie przepadnie. Czy jest możliwość poinformowania organizatora kto w moim imieniu będzie odbierał prezenty?Pozdrawiam
    Starszak
    Starszak

--
    17-02-2013 14:41

Napisane przez reni007 on 17-02-2013 12:59
    a ja mam takie pytanie: czy ktoś może odebrać prezent zamiast mnie? bo właśnie za 18 dni przechodzę na kolejny próg procentowy i dokładnie tego samego dnia wyjeżdżam na miesiąc za granicę, więc nie będę w stanie odebrać prezentu i pewnie przepadnie. Czy jest możliwość poinformowania organizatora kto w moim imieniu będzie odbierał prezenty?Pozdrawiam

Witam. Myślę, że nie będzie problemu, żeby prezent odebrał ktoś inny. Tylko lepiej wcześniej uprzedzić osobę, która miałaby odebrać prezent. Można też dla pewności podać tej osobie dane osoby, na która zarejestrowana jest karta i nick użytkownika. Może Pani, także wydrukować maila od Organizatora i dać tej osobie, bo czasem personel nie wie o co chodzi i pyta o treść maila. Pozdrawiam.
    agula199User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    17-02-2013 21:16
    Tak to był prezent za przejście na kolejny próg. W 100% się zgadzam że mogli chociaż jakąś próbkę dorzucić.
    kinga071User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    18-02-2013 16:17
    Witam dzisiaj odebrałam prezenty dla syna dostałam czapkę bo ma roczek a córka dostała gazetkę a ma dwa latka.
    Starszak
    Starszak

--
    18-02-2013 18:32

Napisane przez kinga071 on 18-02-2013 15:17
    Witam dzisiaj odebrałam prezenty dla syna dostałam czapkę bo ma roczek a córka dostała gazetkę a ma dwa latka.

Witam. Czy mogłaby Pani napisać coś więcej? Jaka to czapeczka?
    ania2500User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    19-02-2013 15:35
    ja niestety tez się rozczarowałam Również dostałam gazetkę oraz przepis na kanapki a zdecydowanie wolałabym jakieś próbki czy nawet śliniaczek bo jeszcze jest przydatny. Wiadomo, że nie ma co wybrzydzać, ale jest dużo gazetek tego rodzaju i wiadomości w internecie, więc to akurat nie było strzałem w 10.
    Na marginesie artykuł o mowie dziecka był napisany wręcz idiotycznie, bo nie zgadzam się z tym że każdy 2-latek powinien już wypowiadać zdania. Mój synek akurat dość szybko zaczął mówić, ale synek koleżanki zaczął mówić dopiero w wieku 2,5 lat a doskonale wszystko rozumiał. Za to w artykule napisane jest, że nie jest możliwością aby dziecko które nie mówi, rozumiało to co mówi się do niego. BZDURA!!!!!!
    edziagieUser is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    19-02-2013 15:55
    dla porównania... w Niemczech dostaje się prawdziwe pakiety http://www.rossmann.de/babywelt/mei...-club.html - pudełka za rejestrację, gdzie znajdują się próbki, książeczka z kuponami itd. Widziałam filmik na youtube. Szkoda, że tak odstajemy od zachodnich sąsiadów
    monisia1603User is Offline
    Świeżynka
    Świeżynka

--
    19-02-2013 20:08
    Starszak
    Starszak

--
    19-02-2013 23:06

Napisane przez monisia1603 on 19-02-2013 19:08
    prezent na roczek.... http://40tygodni.pl/migrena/blog/19...ossne.html

Moniś dzięki za link.
    Aby dołączyć do dyskusji musisz być w Programie Rossnę!
    Strona 1 z 2512345 > >>