Rossnet.pl

eKupony - najczęściej zadawane pytania

  • eKupony to specjalna akcja skierowana do wszystkich klientów drogerii Rossmann, którzy dokonają dowolnych zakupów w terminie 07-29.07.2014 r. i otrzymają wraz z paragonem wydruk niefiskalny, na którym znajdować się będzie specjalny numer.
  • Nie, klienci którzy dokonają zakupów muszą zalogować się na rossnet.pl (jeśli nie mają jeszcze konta muszą zarejestrować się) i wpisać dane z paragonu (data oraz suma) oraz wydruku (numer). Rejestracja paragonów oraz numerów jest możliwa w terminie 07-29.07.2014 r.
  • Siedemnastocyfrowy kod promocyjny, który należy zarejestrować na stronie www.rossnet.pl/ekupony   jest drukowany na osobnym paragonie. Zaczyna się od cyfr 256. Paragon jest dodawany do każdych zakupów dokonanych w drogeriach Rossmann w czasie trwania akcji.
  • Jeden Uczestnik może skorzystać tylko z jednego numeru. Tylko jeden numer z wydruku  niefiskalnego może być przez niego zarejestrowany w portalu rossnet.pl i po poprawnej weryfikacji tylko jeden rabat zostanie przyznany.
  • W przypadku, gdy numer lub paragon zostaną zweryfikowane negatywnie, Klient otrzyma e-mail z prośbą o poprawienie wpisanych danych. Brak e-maila oznacza, że dane zostały zweryfikowane poprawnie i rabat zostanie przyznany.
  • eKupon z 40 proc., jednorazowym rabatem na zakupy produktów z kategorii perfumerii w terminie 21-30.07.2014 r. wraz z kodem zostanie wysłany e-mailem następnego dnia, po poprawnej rejestracji paragonu oraz będzie widoczny w profilu po zalogowaniu się na www.rossnet.pl/ekupony
  • Rabatem objęte są wszystkie artykuły do opalania oraz środki przeciw owadom (repelenty). Szczegóły są dostępne w regulaminie akcji i załączniku.
  • „Twój kod” umożliwia otrzymanie rabatu na wybrane artykuły dostępne w drogeriach Rossmann. Jest to 18-cyfrowy numer wraz z QR kodem. Swojego kodu nie należy przekazywać innym osobom, może to skutkować wykorzystaniem eKuponu (rabatu) przez osoby postronne.  Jeden kod umożliwia skorzystanie ze wszystkich promocji obowiązujących w danym okresie.
  • eKupon informuje o obowiązujących promocjach. Informacje na temat obecnie obowiązujących eKuponów można sprawdzić w otrzymanym newsletterze, w profilu po zalogowaniu w serwisie rossnet.pl oraz w aplikacji mobilnej drogerii Rossmann, a także w regulaminie i załącznikach do akcji dostępnych na rossnet.pl. By skorzystać z eKuponu wystarczy tylko jeden, indywidualny kod.
  • Każdy eKupon (promocja) ma swój termin obowiązywania, widoczny w otrzymanym newsletterze, w profilu po zalogowaniu na rossnet.pl oraz w aplikacji mobilnej drogerii Rossmann, a także w regulaminie.
  • Każdy eKupon upoważnia do jednorazowego zakupu, tzn. że z rabatu na artykuły można skorzystać jeden raz.
  • Wystarczy wydrukować „Twój kod”, wyświetlić go w aplikacji Rossmann lub spisać/wydrukować jego 18-cyfrowy numer i okazać kasjerowi podczas zakupów artykułów objętych promocją. Kasjer powinien zeskanować QR kod lub spisać poprawnie jego numer przed zatwierdzeniem transakcji.  Uczestnik  Rossnę!, eKupon możne powiązać z kartą Rossnę!. Powiązać eKupon z kartą Rossnę! można na stronie  www.rossnet.pl/ekupony  poprzez naciśnięcie przycisku „Powiąż eKupon z Twoją kartą Rossnę!” i następnie okazać  kasjerowi kartę programu Rossnę!. Rabat zostanie naliczony tak samo jak w przypadku okazania eKuponu. Uczestnik Rossnę! może powiązać eKupon z kartą lub okazać tylko odpowiedni eKupon.
  • Nie. Każdy zarejestrowany Użytkownik może posługiwać się tylko jednym numerem kodu. Nie można być w posiadaniu i okazywać podczas pojedynczych zakupów więcej niż jednego kodu (tj. dwóch różnych QR kodów lub 18-cyfrowych numerów).
  • Tak. Podczas jednej transakcji można skorzystać zarówno z rabatów na karcie programu Rossnę! jak i kodu wraz z przypisanymi do niego eKuponami (promocjami).