eKupony - najczęściej zadawane pytania

  • eKupony to specjalna akcja skierowana do zarejestrowanych Użytkowników portalu rossnet.pl. Wszystkim zarejestrowanym Użytkownikom zostaną przydzielone eKupony, dzięki którym będą mogli dokonywać tańszych zakupów w drogeriach Rossmann.
  • Są skierowana do Użytkowników, który mieli zarejestrowane konto na rossnet.pl nie później niż w dniu 29 października 2014. Osoby, które wyraziły zgodę na otrzymywanie e-maili z rossnet.pl, dodatkowo otrzymają informację o eKuponach na swój adres poczty elektronicznej. Dla tych, którzy nie wyrazili takiej zgody, informacja o eKuponach będzie znajdować się w ich profilu na rossnet.pl.
  • „Twój kod” umożliwia otrzymanie rabatu na wybrane artykuły dostępne w drogeriach Rossmann. Jest to 18-cyfrowy numer wraz z QR kodem. Swojego kodu nie należy przekazywać innym osobom, może to skutkować wykorzystaniem eKuponów (promocji) przez osoby postronne. Jeden kod umożliwia skorzystanie ze wszystkich promocji obowiązujących w danym okresie.
  • eKupon informuje o obowiązujących promocjach. Informacje na temat obecnie obowiązujących eKuponów można sprawdzić w otrzymanym newsletterze, w profilu po zalogowaniu w serwisie rossnet.pl oraz w aplikacji mobilnej drogerii Rossmann, a także w regulaminie i załącznikach do akcji dostępnych na rossnet.pl. By skorzystać z eKuponów wystarczy tylko jeden, indywidualny kod.
  • Każdy eKupon (promocja) ma swój termin obowiązywania, widoczny w otrzymanym newsletterze, w profilu po zalogowaniu na rossnet.pl oraz w aplikacji mobilnej drogerii Rossmann, a także w regulaminie i załącznikach do akcji.
  • Każdy eKupon upoważnia do jednorazowego zakupu, tzn. że z rabatu na artykuły można skorzystać jeden raz.
  • Wystarczy wydrukować „Twój kod”, wyświetlić go w aplikacji Rossmann lub spisać jego 18-cyfrowy numer i okazać kasjerowi podczas zakupów artykułów objętych promocją. Kasjer powinien zeskanować QR kod lub spisać poprawnie jego numer przed zatwierdzeniem transakcji.
  • Nie trzeba wykorzystać wszystkich promocji podczas jednej wizyty. Trzeba jedynie pamiętać o czasie ich obowiązywania i każdorazowym okazaniu kasjerowi swojego kodu.
  • Nie. Każdy zarejestrowany Użytkownik może posługiwać się tylko jednym numerem kodu. Nie można być w posiadaniu i okazywać podczas pojedynczych zakupów więcej niż jednego kodu (tj. dwóch różnych QR kodów lub 18-cyfrowych numerów).
  • Tak. Podczas jednej transakcji można skorzystać zarówno z rabatów na karcie programu Rossnę! jak i kodu wraz z przypisanymi do niego eKuponami (promocjami).