Bądź zawsze na bieżąco!

Nowe konkursy i promocje raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę e-mailową:

Proszę czekać

Wpisz poprawny e-mail!

Wymagana jest akceptacja regulaminu.

Użytkowniku, nasze newslettery mogą zawierać w treści informację handlową. Jej otrzymanie jest uzależnione od wyrażenia przez Ciebie zgody, wynikającej z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.).

Polityka prywatności » Zobacz więcej »

Rossnet poleca

Ekspresowa poprawa wyglądu...

Jak zadbać o siebie by podczas wigilijnej kolacji olśniewać promiennym wyglądem? Pielęgnacja urody i przedświąteczne przygotowania czytaj dalej »

Perfumeria

Rossnet poleca

Daj swojej rodzinie szansę...

Colgate Maximum Cavity Protection z Neutralizatorem Kwasów Cukrowych™ – zupełnie nowa jakość profilaktyki czytaj dalej »

Drogeria

Rossnet poleca

Pytanie o odczulanie

Immunoterapia swoista czyli odczulanie to metoda dzięki której można pozbyć się dokuczliwych lub zagrażających życiu czytaj dalej »

Ciąża i dziecko
Psychologia, związki i seks
Dom

Rossnet poleca

Sukces gwarantowany!

Coraz wcześniej i coraz świadomiej rodzice podejmują decyzję o wspieraniu i ukierunkowywaniu rozwoju swojego dziecka. Do czytaj dalej »

Dom i ogród
Kuchnia i przepisy
Świat pomysłów

Rossnet poleca

Uwaga! Komunikat:

Firma Rossmann SDP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. św. Teresy 109 informuje że w żaden sposób nie jest powiązana czytaj dalej »

Czas relaksu

Perfumy są pewnego rodzaju wizytówką. Podkreślają osobowość i mówią światu o naszych upodobaniach. Czy jednak zastanawiałyście się, czy istnieje kod postępowania, którego należy przestrzegać? Jak najbardziej! Pamiętajmy, że zapach nie dotyczy jedynie nas samych, ale i osób wokół nas, które go czują. To samo odnosi się do poszczególnych okazji. Przyjrzyjmy się zatem, co savoir-vivre mówi o używaniu zapachów...

czytaj całość »

Perfumy to kosmetyk, który podkreśla nasz charakter i sprawia, że czujemy się wyjątkowo. Nic więc dziwnego, że w starożytności przypisywano im magiczną moc. Historia perfum jest równie fascynująca, co sam zapach, dlatego cofnijmy się na chwilę w czasie, aby zobaczyć, jak to wszystko się zaczęło.

...

czytaj całość »

Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego zimą chętniej sięgasz po słodkie, kremowo-balsamiczne aromaty, rezygnując z tych świeżych, kwiatowo-owocowych? Czy to przypadek, że nasz zmysł powonienia podlega pewnym sezonowym zmianom, nieświadomie poszukując i wybierając odpowiednie dla danej aury zapachy?
 

...

czytaj całość »