Bądź zawsze na bieżąco!

Nowe konkursy i promocje raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę e-mailową:

Proszę czekać

Wpisz poprawny e-mail!

Wymagana jest akceptacja regulaminu.

Użytkowniku, nasze newslettery mogą zawierać w treści informację handlową. Jej otrzymanie jest uzależnione od wyrażenia przez Ciebie zgody, wynikającej z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.).

Polityka prywatności » Zobacz więcej »

Rossnet poleca

Bądź Slim na wiosnę!

Czy tylko 15% kobiet nie ma problemów z cellulitem? Dlaczego tylko 10% ciężarnych nie ma rozstępów? Czy u czytaj dalej »

Perfumeria

Rossnet poleca

Diamentowy rytuał piękna dla...

Aromatyczna kąpiel peeling z diamentami masaż z kawiorem i dogłębne nawilżenie – każda z nas zasługuje na odrobinę czytaj dalej »

Drogeria

Rossnet poleca

Zielone znaczy zdrowe

Bycie wegetarianinem jest możliwe w każdym wieku nawet niemowlęcym. Warunek jest tylko jeden – dieta powinna być dobrze czytaj dalej »

Dom

Rossnet poleca

Polska jest fajna!

Od dłuższego już czasu polski folklor jest w modzie. Zapomnijcie o przaśnej cepeliadowej stylistyce rodem ze skansenu. Najlepsi czytaj dalej »

Świat pomysłów

Rossnet poleca

Uwaga! Komunikat:

Firma Rossmann SDP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. św. Teresy 109 informuje że w żaden sposób nie jest powiązana czytaj dalej »

Czas relaksu

Krewetki to jedne z najpopularniejszych na świecie owoców morza. Z uwagi na smak i walory odżywcze warto je włączyć do codziennej diety - zwłaszcza że ich przygotowanie jest na ogół proste. Dla miłośników zdrowej kuchni istotna powinna być informacja, że krewetki są źródłem białka, a przy tym charakteryzują się niską zawartością tłuszczu....

czytaj całość »

Każdego roku Święta Wielkanoce zwiastują wiosnę, świeżość i budzące się nowe życie. Z utęsknieniem czekamy na ten okres, który tradycyjnie celebrujemy w gronie rodziny przy syto zastawionym stole. Jeśli zatem przygotowanie Wielkanocnego śniadania w tym roku przypadło po raz pierwszy właśnie na Ciebie, podpowiemy Ci jak za pomocą żurawiny amerykańskiej wprowadzić odrobinę innowacyjności do zwyczajowego menu i zaskoczyć najbliższych nowoczesnym akcentem. ...

czytaj całość »