Bądź zawsze na bieżąco!

Nowe konkursy i promocje raz w tygodniu prosto na Twoją skrzynkę e-mailową:

Proszę czekać

Wpisz poprawny e-mail!

Wymagana jest akceptacja regulaminu.

Użytkowniku, nasze newslettery mogą zawierać w treści informację handlową. Jej otrzymanie jest uzależnione od wyrażenia przez Ciebie zgody, wynikającej z przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tekst jedn. Dz. U. z 2013 r., poz. 1422 z późn. zm.).

Polityka prywatności » Zobacz więcej »

Rossnet poleca

Odkryj demakijaż łagodniejszy...

Niezależnie od tego czy na co dzień używasz produktów do makijażu oczyszczanie twarzy jest podstawą pielęgnacji. czytaj dalej »

Perfumeria

Rossnet poleca

Diamentowy rytuał piękna dla...

Aromatyczna kąpiel peeling z diamentami masaż z kawiorem i dogłębne nawilżenie – każda z nas zasługuje na odrobinę czytaj dalej »

Drogeria

Rossnet poleca

Zielone znaczy zdrowe

Bycie wegetarianinem jest możliwe w każdym wieku nawet niemowlęcym. Warunek jest tylko jeden – dieta powinna być dobrze czytaj dalej »

Dom

Rossnet poleca

Polska jest fajna!

Od dłuższego już czasu polski folklor jest w modzie. Zapomnijcie o przaśnej cepeliadowej stylistyce rodem ze skansenu. Najlepsi czytaj dalej »

Świat pomysłów

Rossnet poleca

Uwaga! Komunikat:

Firma Rossmann SDP Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. św. Teresy 109 informuje że w żaden sposób nie jest powiązana czytaj dalej »

Czas relaksu

O gotowaniu się mówi, jest modne, smakowanie nowych potraw stało się sposobem na spędzanie wolnego czasu. Nie da się ukryć, że moda na gotowanie, a właściwie snobowanie się na „dobrą kuchnię”, wpisało się w nowoczesną kulturę. 

...

czytaj całość »

Ser został wynaleziony prawdopodobnie 10 tysięcy lat temu przez pasterzy w Mezopotamii. Robi się go z zsiadłego mleka. Dziś istnieje około 4 tysięcy rodzajów sera. W Polsce produkujemy blisko 90 jego gatunków. Sery, jako pochodne mleka, są ważnym źródłem wapnia oraz białka i witaminy B12.

 

...

czytaj całość »

Wszyscy chyba znamy to uczucie graniczące czasami z prawdziwą euforią, gdy chodzimy ze szkicami po jeszcze niewykończonym wnętrzu, które wciąż pachnie zaprawami, klejami i farbą, lub miarką obmierzamy pokoje, które obecnie wyglądają tak, jak wyglądają, ale w naszej głowie już... Tak, to chyba jeden z tych momentów, po których może wydarzyć się wszystko....

czytaj całość »