To już 6 edycja wspólnej akcji Fundacji TVN "Nie jesteś sam", Allegro i drogerii Rossmann! W tym roku w promocję Misiaków zaangażowali się: Kinga Rusin, Magda Mołek, Piotr Gąsowski, Małgorzata Socha, Jarosław Kuźniar, Danuta Stenka i Marcin Prokop.

W tym roku mamy do wyboru cztery rozkoszne misiaki: Laurę, Klarę, Rudolfa i Wincenta.

Laura:

to prawdziwa Miś World. Szum atłasów i falbany to jej świat. Najczęściej można ją spotkać przed lustrem, więc jeśli się wam zapodzieje, zacznijcie szukać przy lustrach.Klara:

na modzie zna się lepiej niż na miodzie. A przecież każde dziecko wie, że misie najlepiej się znają na miodzie. Ale nie Klara. Może uda wam się ją przyłapać, jak wieczorami, między fotelem a ławą, ćwiczy swój chód misiowej modelki.Rudolf:

Miś marzyciel. Od zawsze chciał być reniferem Mikołaja. Dlatego, gdy przychodzi zima, zakłada swój gruby czerwony sweter, rogi renifera i tarza się w śniegu, ćwicząc rolę Rudolfa w zaprzęgu Mikołaja.Wincenty
:

to prawdziwy meloman i gentelman. Ale kiedy nikt go nie widzi, zakłada słuchawki, włącza muzykę i śpiewa opery Verdiego. Potem klaszcze radośnie pluszowymi łapkami i woła cichutko „brawo, brawo”.


Misiaki w tym roku ubrał sam Maciej Zień, znakomity projektant.

Do drogerii Rossmann trafiło 50 000 sztuk, więc powinno wystarczyć dla każdego, kto chciałby uczynić coś dobrego i uradować kogoś ukochanego. Każdy miś jest w cenie 50 złotych.

Pamiętaj, że wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży Misiów wędrują do Fundacji TVN „Nie jesteś sam”. To za te zebrane pieniądze możliwy będzie remont Oddziału Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka. 

Oceń artykuł:
Działy: Czas relaksu - Wokół nas, Dobro czyń - Jak pomagać,